czwartek, 22 sierpnia 2013

Witajcie!

Ostatnio poruszyłam temat dość 'górnolotny' i widzę, że zainteresowałam niektórych tematem :) Dziś zejdźmy na ziemię i pogadajmy o tzw. biznesie. Może myśleliście kiedyś o założeniu czegoś swojego, ale nie mieliście odwagi bądź środków? A być może, z drugiej strony, macie dość swojego interesu i chcecie się go pozbyć bądź zainwestować w coś innego? Jeśli tak to zapraszam do dalszej części.

Chciałam polecić Wam portal, na którym znajdziecie to czego szukacie. Jest to platforma sprzedaży i kupna przedsiębiorstw
Strona prezentuje się tak:

Moim zdaniem to świetne miejsce dla leniwych. Dlaczego? Możecie odkupić od kogoś biznes (to duże sproszczenie, ale o to właśnie chodzi), który ma już swoich klientów, ma wyrobioną renomę, gotowy lokal i sprzęt. Co więcej, nie będzie już tyle papierkowej roboty co przy rozkręcaniu od podstaw czegoś swojego. Ponadto możecie tu poszukać inwestorów do swojego biznesu, możecie też dokonać wyceny przedsiębiorstwa. Sprzedaż sklepu również jest tu bardzo prostą sprawą. Przeglądając stronę znajdziecie wiele pomysłów na biznes o jakim nawet nie śniliście. Brzmi fajnie nie? Ale to jeszcze nie wszystko. Jak zauważycie zaraz po wejściu na stronę jest to platforma międzynarodowa. Co to oznacza? Po prostu możecie kontaktować się z inwestorami czy klientami również z innych krajów, a to znacznie poszerza możliwości. Strona ta ma swoje wersje w takich krajach jak Czechy, Dania, Szwecja, Niemcy, a nawet Meksyk czy Brazylia, a to jeszcze nie wszystko (zachęcam do sprawdzenia na samej górze strony). Firmy możecie przeglądać wg kategorii, które Was interesują, ale też wyszukać je w wyszukiwarce. Obecnie znajdziecie tam prawie 2100 przedsiębiorstw. Poza stricte biznesowymi sprawami, inwestycjami itp. możecie tu też handlować nieruchomościami czy nawet gospodarstwami rolnymi.

Portal jest bardzo wszechstronny i otwarty na Wasze propozycje, a na pewno godny zaufania. Zachęcam Was do przejrzenia ofert jeśli interesuje Was ta tematyka. Niekoniecznie trzeba być nastawionym na kupno/sprzedaż, bo strona ta jest świetnym źródłem informacji o rynku i przedsiębiorcach, więc nawet jeśli studiujecie coś w tej dziedzinie to warto się zapoznać.

Pozdrawiam i życzę więcej słońca, bo pogoda nas nie rozpieszcza :)
M.

1 komentarz:

  1. Naprawdę dobra stronka, warto się nad tym poważnie zastanowić :)

    OdpowiedzUsuń