niedziela, 18 sierpnia 2013

Hej!
Zastanawialiście się kiedyś nad spróbowaniem czegoś ekstremalnego?
Mam na myśli np. skoki spadochronowe. Ostatnio zaciekawił mnie ten temat i natknęłam się w internecie na szkołę spadochronową http://www.skydive.pl 
Główna baza znajduje się pod Włocławkiem. Podobno świetne widoki z góry! :) Jeśli chodzi o kadrę to oczywiście macie do czynienia z doświadczonymi instruktorami, co więcej znajdują się tam również Mistrzowie Polski w dyscyplinach spadochronowych. Słyszałam i czytałam dużo pozytywnych opinii, że w tej szkole pracują świetni ludzie, a to przecież bardzo ważne, szczególnie jeśli odczuwamy lęk przed skokiem. Luźna atmosfera zawsze pomaga ;) Więcej szczegółów? Skaczecie z 4000 m, podczas lotów w tandemie leci też profesjonalny kamerzysta, który uwieczni te wspaniałe chwile na filmie i zdjęciach, które odbieracie praktycznie zaraz po skoku. Jeśli ktoś z Was jest ciekawy informacji o sprzęcie to odsyłam do stronki http://www.skydive.pl. Tu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, cennik takiej przyjemności, ale również zniżki i promocje :)


Dajcie znać co myślicie o skokach spadochronowych, czy sami zdecydowalibyście się na taki krok, a może sprezentowalibyście skok komuś bliskiemu?
Do następnego,
Martyna

2 komentarze:

  1. Sporty ekstremalne to ciekawa rzecz, ogólnie zastanawiałem się ostatnio nad skokiem na bungee ale widzę, że skoki ze spadochronem równie wywierają niezłe emocje. A filmik z takiego przeżycia to dopiero coś.
    Dzięki za wstawkę, pomyślę nad tym poważnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny pomysł na prezent, bo ja bym się nie zdecydowała, chociaż kto wie... ;)

    OdpowiedzUsuń