środa, 29 stycznia 2014

Siemanko!

Dziś chciałam podzielić się z Wami moim niedawnym odkryciem. Pewnie kojarzycie sklep 4F – miejsce, gdzie znajdziecie odzież sportową, obuwie itp. Znajdziecie go w prawie każdej galerii handlowej. Nie wiem czy wiecie, że mają też swój sklep online pod adresem http://4fsklep.pl 

To świetna opcja dla wygodnickich, ale też w przypadku, gdy w waszym sklepie stacjonarnym nie znajdziecie na przykład swojego rozmiaru. Oferty sklepu chyba nie trzeba wam przybliżać. Mają świetnej jakości kurtki (m.in. narciarskie i trekkingowe), sportową bieliznę, porządne obuwie i wiele innych rzeczy, które są niezbędne dla profesjonalistów jak i amatorów. Szczegóły czekają na was na stronie. Tam też znajdziecie mnóstwo ciekawych promocji. Co więcej, koszt dostawy jest stosunkowo niski, a od 200 zł darmowy! Fajną opcją jest też zniżka 5% na regularne kolekcje, przez co zakup w e-sklepie jeszcze bardziej nam się opłaci. Ponadto wszystkie produkty 4F posiadają 2-letnią gwarancję, a jeśli towar w jakiś sposób nie spełni waszych oczekiwań to istnieje możliwość zwrotu/wymiany.

Wielu z was pewnie planuje swoje ferie w górach, dlatego myślę, że oferta sklepu pozwoli wam jak najlepiej się zaopatrzyć.

Odsyłam was na zakupy, a ja wracam do nauki (sesjo przepadnij).


M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz