niedziela, 20 października 2013Siemanko!
Dzisiaj chciałam pokazać Wam coś co w temacie rozpoczynającej się nie tak dawno szkoły będzie czymś bardzo ciekawym. Znalazłam ostatnio stronę http://eduexplorer.pl/. Jest to platforma dla osób które chcą znaleźć najlepszego nauczyciela/korepetytora w swoim mieście. Wybieracie przedmiot, miasto i macie dostęp do nauczycieli z Waszej okolicy, ale to jeszcze nie wszystko. Poza kontaktem możecie też dowiedzieć się jakie dana osoba ma wykształcenie, co lubi, jakie posiada opinie, a nawet jak wygląda! Wszystko w jednym miejscu. Brzmi świetnie nie? Ale weźmy też pod uwagę drugą stronę medalu. Portal ten jest przydatny również dla osób, które chcą wystawić na nim swoje własne oferty i pozyskać w prosty i przyjemny sposób nowych uczniów. 

Jesteście ciekawi jak cała platforma działa? Po kliknięciu na wybranego korepetytora masz dostęp do jego terminarza i możesz wybrać pasującą Ci godzinę i dzień, następnie wypełniasz krótki formularz i gotowe. Warto też wspomnieć, że lekcję można w każdej chwili anulować. Ponadto, rezerwacje są zupełnie bezpłatne!
Ja już rozglądam się za ogarnięciem jakiś zajęć dodatkowych z języka angielskiego żeby się trochę podszkolić, a Was zachęcam, bo strona zapowiada się interesująco.

1 komentarz:

  1. Świetna stronka. Bardzo mi się przyda ze względu na to, że w tym roku piszę maturę i będę mógł poszukać odpowiedniego korepetytora, żeby móc się dobrze przygotować :)

    OdpowiedzUsuń