sobota, 31 sierpnia 2013Hej!
Dziś chciałam pokazać Wam blog, na który trafiłam jakiś czas temu i pochłonął mnie na tyle, że czytam go regularnie. Pewnie każdy z Was miał kiedyś problemy z samoakceptacją, z odnalezieniem własnego ‘ja’. Jeśli tak to strona zdecydowanie dla Was. 
PureStyle ma za zadanie pokazać nam, że tak naprawdę musimy być szczęśliwi sami ze sobą i wtedy życie będzie o wiele prostsze! Ze strony dowiemy się, że coaching i praca nad samym sobą jest kluczem do akceptacji i doskonalenia siebie. Brzmi banalnie, ale wcale takie proste nie jest, dlatego znajdziemy tam porady jak do takiego idealnego stanu dążyć (jak się ubierać, jak poprawnie wysławiać itp.). Ciekawych artykułów jest tam mnóstwo, mnie najbardziej zaciekawił artykuł o ubiorze (http://purestyle.pl/jak-cie-widza-tak-cie-pisza-slow-kilka-o-ubiorze/), z którego dowiedziałam się, że czerń i fiolet nie są dobrze odbierane przez ludzi. Może dlatego nie lubię fioletowego koloru? ;) Poza kwestiami merytorycznymi warto zauważyć, że blog ma starannie wykonany i przejrzysty szablon, przez co przeglądanie artykułów nie jest męczące, a po prostu sprawia przyjemność. 
Obrazek pochodzi z omawianej strony.

Podsumowując, jeśli jesteście zainteresowani tematyką zdrowia, dobrego stylu, dobrych manier i chcecie doskonalić samych siebie – BARDZO POLECAM! 
M.

1 komentarz:

  1. Ciekawe artykuły, zabieram się do czytania. Zapraszam do mnie! :)

    OdpowiedzUsuń